2018-09-20

У Маріуполі визначились переможці VIII Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам’яті Геннадія Узуна

15-16 вересня у Маріуполі, в спортивному комплексі «Азовмаш», відбувся VIII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, який присвячего пам’яті заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізкультури і спорту України Геннадія Узуна. Участь у змаганнях взяли 115 молодших юнаків 2004-2005 р. н. з Маріуполя, Краматорська, Вугледара, Костянтинівки, Запоріжжя, Кременчука, Києва і Київської області.

На урочистому відкритті учасників змагань привітав директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, президент Асоціації спортивної боротьби Маріуполя, заступник генерального директора ПАТ «Азовмаш» Костянтин Іващенко, начальник управління молоді та спорту Маріупольської міської ради Олексій Казанцев, директор СДЮШОР ім. Г.Г. Узуна, заслужений тренер України Максим Узун, директор обласної СДЮСШОР з видів боротьби Олександр Соколов.

 

 

 

 

Учасникам змагань і вболівальникам розповіли про вагомий внесок Геннадія Гавриловича Узуна в український і міжнародний спортивний рух, а також побажали чесної боротьби, мирного неба та майбутніх перемог на змаганнях міжнародного рівня.

Почесними гостями турніру стали заслужений тренер України, заслужений працівник фізкультури і спорту Віталій Барановський, майстер спорту з греко-римської боротьби, майстер спорту міжнародного класу і переможець чемпіонату Європи з пауерліфтингу Олексій Чекаленко, майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон Європи і світу з греко-римської боротьби Артем Цеповатенко, дворазовий срібний призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед юнаків Геннадій Завертайло.

 

 

 

 

 

Переможці турніру у вагових категоріях:

34 кг – Ренат Березовський (Маріуполь, КДЮСШ «Меотіда»)

38 кг – Микита Дементьєв (Маріуполь, СДЮШОР ім. Г.Г. Узуна)

41 кг – Сергій Кузнецов (Волноваха, СДЮШОР ім. Г.Г. Узуна)

44 кг – Андрій  Сипайлов (Маріуполь, КДЮСШ «Меотіда»)

48 кг – Артем Іскандеров (Краматорськ, ДЮСШ №1)

52 кг – Микита Моравський (Маріуполь, КДЮСШ №1)

57 кг – Валентин Дацюк (Маріуполь, КДЮСШ №3)

62 кг – Гліб Фірсов (Краматорськ, ДЮСШ №1)

68 кг – Сергій Шкуратов (Київ)

75 кг – Петро Спринюк (Київ)

85 кг – Ярослав Лавров (Київська обл.).

 

 

 

 

 

 

Нагороди найкращим борцям турніру вручив директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик. Призерів нагороджено кубками, медалями і грамотами, а чемпіонів – ще й сертифікатами від центру масажного мистецтва «Живиця». Спеціальний приз «За волю до перемоги» отримав Микита Дементьєв (Маріуполь, СДЮШОР ім. Г.Г. Узуна), а приз «За найкращу техніку» — Сергій Кузнецов (Волноваха, СДЮШОР ім. Г.Г. Узуна).

 

Поділитись

Сергій Бубка та Віктор Ремський обговорили розвиток спорту і олімпійського руху на Донеччині
Вдалий сезон юних волейболісток Донеччини в «Дитячій лізі України»
Комплект медалей чемпіонату Донецької області з настільного тенісу - у вихованців Вікторії Кацюби