2018-08-22

У Маріуполі визначили переможців традиційної вітрильної регати «Олімпійські надії Азов’я»

11-18 серпня в Маріуполі проходили щорічні змагання з вітрильного спорту – регата «Олімпійські надії Азов’я» пам’яті директора комбінату «Азовсталь» Володимира Лепорського.

Усього в перегонах у класах яхт «Оптиміст», «Кадет», «Луч-М», а також крейсерсько-гоночних яхт у трьох залікових групах взяли участь понад 80 спортсменів з Маріуполя та Бердянська.

Крейсерські яхти стартували 12 серпня за маршрутом Маріуполь – Бердянськ – Коса Обіточна – Бердянськ – Маріуполь. Учасники дитячих та юнацьких класів змагалися за трикутною дистанцією в акваторії Маріуполя.

За підсумками регати у класі «Оптиміст» переможцями і призерами стали:

– у молодшій групі серед дівчат: 1 місце – Катерина Філімонова, 2 місце – Владислава Іванова, 3 місце – Дар’я Шейко, серед юнаків: 1 місце – Володимир Гринюк, 2 місце – Іван Озеров, 3 місце – Михайло Сутирін;

– у старшій групі серед юнаків: 1 місце – Михайло Бабич, 2 місце – Михайло Кириченко, 3 місце – Микита Якименко.

У класі «Кадет» першими стали Микола Сірий та Іван Риндін, у «Луч-М» перемогу здобув Вадим Окладніков.

За результатами змагань серед «крейсерів» місця з першого по третє відповідно посіли яхти: