2018-06-12

У медальній скарбничці Донеччини п’ять нагород літнього чемпіонату України з плавання

6-9 червня у місті Дніпро, в Спортивному комплексі «Метеор» (басейн 50 метрів), відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юнаків і дівчат. У змаганнях взяли участь 369 спортсменів з 21 регіону країни та міста Київ. Маріупольські спортсмени Ольга Медведєва і Данило Чобанян здобули п’ять медалей.

Завдяки щоденним тренуванням спортсмени Донеччини додали у медальну скарбничку області чотири срібні нагороди і одну бронзову.

Ольга Медведєва здобула три срібні медалі – на дистанціях 200 метрів вільним стилем (2.18,99), 400 метрів вільним стилем (4.52,99), 200 метрів на спині (2.35,16), а також бронзову медаль на дистанції 200 метрів брасом (2.49,36).

Данило Чобанян став срібним призером на дистанції 400 метрів комплексним плаванням (5.07,00).

Тренують маріупольських спортсменів Юлія Береснєва і Олександр Береснєв в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Меотіда», яка посіла 11-е місце серед 63-х закладів (СДЮШОР, ДЮСШ і спортивних клубів).

Кращими у неофіційній командній першості стали команди Дніпропетровської, Львівської областей і міста Києва. Команда Донецької області посіла сьоме місце.