2018-01-18

У Родинському визначено призерів юнацької першості Донецької області з волейболу

11-14 січня у місті Родинське відбувся чемпіонат Донецької області з волейболу серед юнаків 2002 року народження і молодше.

У змаганнях взяли участь п’ять команд з міст Донецької області, які представляють Бахмут, Краматорськ, Мірноград, Покровськ, Родинське.

За результатами змагань, які пройшли за коловою системою, беззаперечними чемпіонами стали волейболісти з Бахмута, які не програли жодної партії.

Вихованці тренера Олександра Мирного з КДЮСШ  №1 Бахмута продемонстрували кращу техніко-тактичну та морально-вольову підготовку, а також прагнення до перемоги.

«Срібло» чемпіонату вибороли  господарі турніру – команда міста Родинське Покровської ДЮСШ. «Бронза» дісталася юнакам Покровська, які вперше дібралися до нагород, вибивши з числа призерів юніорів Краматорськ.

Слід зазначити, що 2018 рік має стати роком розвитку дитячого волейболу, про що свідчить насичений дитячий обласний календар і велике бажання розвиватися у спортсменів і тренерського складу.

Зокрема, ДЮСШ Покровська має на меті успішний виступ у дитячій лізі України і зміцнення ВК «Покровск» І ліги України. Вже 27 січня волейболісті ДЮСШ Покровська візьмуть участь у чергових змаганнях у  Дніпропетровській області для отримання безцінного ігрового досвіду і нових спортивних перемог.