2018-07-12

У скарбничці Донеччини 36 золотих медалей чемпіонату України зі спортивної аеробіки в Бердянську

З 27 червня по 1 липня у Бердянську (Запорізька область) відбулись змагання зі спортивної аеробіки: чемпіонат України серед юнаків, дівчат і молоді з видів командної аеробіки, а також Всеукраїнський турнір «Кубок Азовського моря».

У чемпіонаті України взяли участь збірні команди 13 міст з 8 областей країни. 320 спортсменів змагались у програмах «аеро степ», «аеро денс», «аеро фанк» у трьох вікових категоріях: молодші юнаки і дівчата (7-11 років), старші юнаки і дівчата (12-14), молодь (17-21).

Збірна команда Донецької області продемонструвала високу майстерність і додала у медальну скарбничку Донеччини 36 золотих медалей.

Всеукраїнський турнір «Кубок Азовського моря» зібрав 800 учасників. На цьому змаганні спортсмени Донецької області здобули 80 золотих, 20 срібних і 14 бронзових нагород.

У складі збірної області вдало виступили спортсмени центру «Бригантина» м. Мирноград (тренери Ілона Карпенко і Катерина Стоколос), які вибороли 30 золотих медалей.