2018-08-17

У скарбничку Донеччини додано 2 «бронзи» чемпіонату України з вітрильного спорту в Миколаєві

5-9 серпня в Миколаєві відбувся чемпіонат України з вітрильного спорту в неолімпійських номерах програми.

Змагання зібрали близько 180 учасників з п’яти областей України, серед яких Донеччину гідно представили спортсмени Маріупольського міського водноспортивного комплексу та школи вищої спортивної майстерності.

За підсумками 7 перегонів у класі «Ультра Д» (враховувалися 6 кращих результатів) бронзову медаль, маючи 18 очок, здобув Андрій Кеня.

У класі «Laser R» також третім став Вадим Окладніков, його результат – 25 очок. Усього на один заліковий пункт більше виявилось у ще одного представника Донецької області Дмитра Коломійця (26 очок), який посів 5 місце.