2018-04-15

У скарбничку Донеччини велосипедисти додали 8 нагород зимового чемпіонату України з маунтенбайку

З 4 по 6 квітня в Ужгороді проходили змагання зимового чемпіонату України з велоспорту-маунтенбайку в індивідуальній гонці в гору, естафетній командній гонці та кросі-кантрі серед усіх вікових категорій. Ці три програми стали продовженням стартів у індивідуальній гонці на час, командній парній гонці та кросі-кантрі на короткому крузі.

До столиці Закарпаття від Донецької області поїхали 15 спортсменів – з них 12 представників Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки та 3 вихованця обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту (Лиман).

У перший день індивідуальна гонка в гору 3 км принесла нашим велосипедистам повний комплект нагород. Серед дівчат переможницею з результатом 10 хв. 37 сек. стала Ганна Олійник, бронзовою призеркою з часом 11 хв. 20 сек. була Аліна Пузік (обидві – ОСДЮСШОР-ДВУОР, тренери Ілона Шевченко, Людмила Сауткіна), а срібну медаль серед юніорів з часом 13 хв. 20 сек. здобув Геннадій Моісєєв (ДВУОР, Бахмут, тренер Людмила Сауткіна).

Естафетна командна гонка 15 км у другий день завершилась для наших спортсменів «сріблом». За команду Донецької області виступали Ганна Олійник, Геннадій Моісєєв, Дмитро Сауткін (ДВУОР), Данило Білоус (ОСДЮСШОР-ДВУОР, тренери Ілона Шевченко, Валерій Красов) та Наталя Кромпець. Зазначимо, що два спортсмени в складі команди – 17-річні Данило Білоус та Геннадій Моісєєв – уперше виконали норматив майстра спорту України. Також цього дня в естафетній командній гонці серед юнаків велосипедисти Донеччини посіли 4 місце.

Нарешті, третій день змагань у кросі-кантрі видався найбільш врожайним на нагороди: у активі Донеччини два «золота» та дві «бронзи». Серед юніорів переможцем став Геннадій Моісєєв, бронзовим призером – Данило Білоус, а серед дівчат на першу та третю сходинки п’єдесталу піднялись відповідно Ганна Олійник та Аліна Пузік.