2018-05-05

У Слов’янську визначили найспортивніших депутатів Донеччини

5 травня в Слов’янську відбулися фінальні змагання спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад Донецької області.

Їх учасниками стали 4 команди з міста Селидового, Великоновосілківського, Покровського та Слов’янського районів, які отримали право боротися за звання переможців за підсумками двох зональних етапів змагань: у Маріуполі (19 квітня) та Слов’янську (27 квітня).

На урочисте відкриття фіналу обласної спартакіади завітали: голова Слов’янської райдержадміністрації Євген Данилюк, секретар Селидівської міської ради Микола Голубенко, голова Донецької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Іван Костянецький, спеціалісти департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

Депутати традиційно змагались у 5-ти видах спорту: футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках. За підсумками всіх видів змагань кращою стала команда Слов’янського району, яка набрала 472 очки. Друге місце посіли представники Великоновосілківського району (435 очок), а третє – Селидового (352 очки).

Депутати зі Слов’янського району стали переможцями змагань з футзалу, волейболу, шахів та настільного тенісу, третіми – у шашках.

Команда Великоновосілківського району посіла 2 місця у футзалі, шахах, шашках, настільному тенісі та 3 місце – у волейболі.

Представники Селидового були другими у волейболі, третіми – у футзалі та настільному тенісі. Кращими у змаганнях з шашок стали депутати Покровського району, які також посіли 3 місце у шахах.

Переможців та призерів нагородили кубками, грамотами і медалями департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

У подальшому за участю кращих депутатів будуть проведені навчально-тренувальні збори, після яких стане відома заявка збірної команди Донеччини, що на початку червня поїде в місто Чорноморськ Одеської області на фінальні всеукраїнські змагання серед народних обранців.