2019-01-17

У волейбольному турнірі в Кременівці перемогла «Дем’янівка»

13 січня у Нікольському районі, в спортивному комплексі села Кременівка, пройшов відкритий турнір з волейболу серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь п’ять команд з Нікольського району та одна команда з Мангушського району.

На урочистому відкритті усіх учасників змагань зі спортивним святом привітав голова Нікольської районної ради Василь Мітько.

Змагання розпочалось за коловою системою в двох групах, складених за жеребкуванням. До групи «А» увійшли  команди «Дем’янівка» (Мангушський район»), «Новокраснівка» і «Нікольське» (Нікольський район), а групу «В» склали «Темрюк», «Спартак» і «Кременівка» (Нікольський район»).

Команди, які здобули перші і другі місця в своїх групах, вийши до наступного етапу. У півфіналах зустрілися команди «Кременівка» і «Дем’янівка», а також «Новокраснівка» і «Спартак».  До фіналу вийшли команди «Дем’янівка» і «Новокраснівка», переможцем турніру стала команда «Дем’янівка». У боротьбі за третє місце перемогу здобула команда «Спартак».

Усі команди нагороджено кубками, грамотами та цінними подарунками.

Турнір організовано за календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на виконання «Районної цільової програми розвитку фізичної культури та спорту в Нікольському районі на 2017-2021 роки».