2018-03-16

Ушуїстки Донеччини – переможниці та призерки чемпіонату Європи в Будапешті

З 9 по 11 березня в столиці Угорщини Будапешті проходив чемпіонат Європи з ушу (традиційні комплекси) «1st European Shaolin Wushu Championships», у якому взяли участь 230 спортсменів із 17 країн.

Донецьку область під керівництвом заслуженого тренера України Віталія Болдирєва успішно представив ряд маріупольських спортсменів.

За підсумками групового виступу в складі збірної команди України срібні медалі здобули три наші ушуїстки: майстер спорту України міжнародного класу Ганна Терещенко, кандидати в майстри спорту України Вікторія Булигіна та Владислава Нестеренко.

Провідна спортсменка Донеччини Ганна Терещенко, яка торік виборола два «золота» чемпіонату Європи, «срібло» чемпіонату світу зі спортивного ушу, два «золота» та «срібло» чемпіонату світу з ушу (традиційні комплекси), у Будапешті також стала володаркою золотої та срібної медалей – у комплексах «інша коротка зброя» та «шаолінь цюань» відповідно.

Вікторія Булигіна піднялася на другу сходинку п’єдесталу в комплексах «інша довга зброя» та на третю сходинку в комплексах «шаолінь цюань».

Владислава Нестеренко здобула срібні нагороди в комплексах «шаолінь цюань» та «довга зброя», а також посіла четверте місце у вправах з короткою зброєю.

Вдало дебютували на міжнародних змаганнях юні ушуїстки Софія Кравцова та Аліна Сукало. Софія отримала «золото» у комплексах «коротка зброя», а Аліна була четвертою в комплексах «шаолінь цюань» та «довга зброя».