2019-10-22

Важкоатлети Донецької області здобули 5 нагород чемпіонату України U15 на Закарпатті

З 7 по 12 жовтня у селі Поляна (Свалявський район Закарпатської області) пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 15 років.

Збірна команда Донецької області здобула 1 золоту, 1 срібну, 3 бронзові нагоди і посіла друге місце командного заліку.

Чемпіоном країни став Данило Халін (м. Вугледар), срібним призером — Ілля Никитенко (м. Вугледар), бронзовими призерами — Максим Незнаєв (м. Лиман), Альона Гушиліна (м. Білозерське) і Рената Ісмагілова (м. Білозерське/м. Бахмут).

Результати виступів атлетів Донецької області на чемпіонаті України U15 (Поляна-2019)

юнаки

Данило Халін — 1 місце (в/к до 45 кг, сума 120 кг, м. Вугледар, ОСДЮСШОР, тренер В.Худін),

Ілля Никитенко — 2 місце (в/к до 45 кг, сума 114 кг, м. Вугледар, ДЮСШ, ОСДЮСШОР, тренер В.Корольчук),

Богдан Топалов — 11 місце (в/к до 45 кг, сума 98 кг, Волноваський район, ОСДЮСШОР, тренер С.Колоколов),

Василь Кіяшко — 6 місце (в/к до 49 кг, сума 128 кг, Волноваський район, ОСДЮСШОР, тренер С.Колоколов),

Артем Дяговець — 5 місце (в/к до 55 кг, сума 154 кг, Волноваський район, ОСДЮСШОР, тренер С.Колоколов),

Єгор Мельник — 7 місце (в/к до 55 кг, сума 146 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, тренери В.Жога, В.Жульков),

Павло Сохін — 8 місце (в/к до 55 кг, сума 145 кг, Волноваський район, ОСДЮСШОР, тренер С.Колоколов),

Дмитро Загрійчук — 12 місце (в/к до 55 кг, сума 138 кг, м. Вугледар, ДЮСШ, ОСДЮСШОР, тренер В.Корольчук),

Гліб Березін — 7 місце (в/к до 61 кг, сума 172 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, ШВСМ, тренери В.Жога, В.Жульков),

Кирило Пригода — 9 місце (в/к до 67 кг, сума 180 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери В.Жога, І.Обухов, В.Жульков),

Сергій Турович — 12 місце (в/к до 67 кг, сума 175 кг, м. Маріуполь, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери С.Аленін, І.Обухов, О.Медведєв),

Андрій Боровський — 11 місце (в/к до 73 кг, сума 164 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, тренери В.Жога, В.Жульков),

Даниіл Красюк — 10 місце (в/к до 81, сума 165 кг, м. Дружківка, ОСДЮСШОР, тренер В.Кузнєцов),

Владислав Кочмар — 5 місце (в/к до 96 кг, сума 168 кг, м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренери В.Данильченко, В.Шведов),

Максим Незнаєв — 3 місце (в/к понад 96 кг, сума 205 кг, м. Лиман, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери І.Обухов, Є.Рокочий),

Богдан Чих — 4 місце (в/к понад 96 кг, сума 180 кг, м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренери І.Авер’янов, В.Данильченко).

дівчата

Юлія Аблєкова — 5 місце (в/к до 49 кг, сума 78 кг, м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик», тренери О.Цикалюк, В.Данильченко),

Олександра Кравченко — 9 місце (в/к до 49 кг, сума 60 кг, м. Бахмут, КДЮСШ №1, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери К.Кукса, А.Кірієнко),

Альона Гушиліна — 3 місце (в/к до 55 кг, сума 112 кг, м. Білозерське, ОСДЮСШОР, ШВСМ, тренери В.Жога, В.Жульков),

Ангеліна Чубатенко — 12 місце (в/к до 55 кг, сума 71 кг, м. Бахмут, КДЮСШ №1, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери К.Кукса, А.Кірієнко),

Марія Пальона — 8 місце (в/к до 64 кг, сума 112 кг, м. Краматорськ, ОСДЮСШОР, ШВСМ, тренери Є.Олійник, А.Кірієнко, О.Санніков),

Рената Ісмагілова — 3 місце (в/к до 71 кг, сума 134 кг, м. Білозерське/м. Бахмут, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери В.Жога, І.Обухов, В.Жульков),

Олеся Савинська — 5 місце (в/к до 76 кг, сума 107 кг, м. Краматорськ, ОСДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, тренери Є.Олійник, А.Кірієнко).

Варто додати, що за підсумками чемпіонату країни збірна команда Донецької області посіла друге місце.

Поділитись

Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в травні 2018 року
Перспективним спортсменам Донеччини призначена обласна стипендія на 2020 рік
НОК України оголошує про старт ювілейного конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська...