2018-04-10

Важкоатлети Донеччини – у числі кращих на чемпіонаті України серед юніорів

27-31 березня в місті Берегове Закарпатської області проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років.

Донецьку область на змаганнях представляли 20 спортсменів, з яких 7 піднімалися на п’єдестал пошани в сумі двоборства.

Чемпіонами України серед юніорів другий рік поспіль стали вихованці Білозерського відділення обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Марина Алєксандрова (наразі вона – студентка III курсу Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, спортсменка школи вищої спортивної майстерності) та Віталій Митрофанов (також – спортсмен ШВСМ). Результат Марини в сумі двоборства у ваговій категорії до 53 кг склав 159 кг, а результат Віталія у ваговій категорії до 77 кг – 296 кг.

Срібні призери чемпіонату України серед важкоатлетів Донеччини: у в/к до 90 кг із результатом у сумі двоборства 159 кг – Христина Бородіна (Вугледар), у в/к понад 90 кг із результатом у сумі двоборства 152 кг – Діана Білик (Дружківка), у в/к до 85 кг із результатом у сумі двоборства 293 кг – Олександр Гладиш (Дружківка).

Бронзові медалі здобули: у в/к до 69 кг із результатом у сумі двоборства 147 кг – Ганна Шарова (Краматорськ/Бахмут, ДВУОР ім. С. Бубки); у в/к понад 105 кг із результатом у сумі двоборства 287 кг – шістнадцятирічний Євген Бурбала (Вугледар).

Анастасія Паніматченко (в/к до 58 кг, Дружківка), Арсен Погосов (в/к до 69 кг, Дружківка) та Альона Полякова (в/к до 63 кг, ДВУОР ім. С.Бубки), показавши гідні результати, посіли п’яте, шосте та сьоме місця відповідно. Також бали в скарбничку команди Донецької області принесли спортсмени ДВУОР ім. С.Бубки Ілля Москаленко (Краматорськ/Бахмут) – 9 місце у в/к до 77 кг, Кирило Навороцький (Бахмут) – 9 місце у в/к до 94 кг та Дмитро Школьний (Бахмут) – 12 місце у в/к до 85 кг.

Зазначимо, що за підсумками чемпіонату України в командному заліку юніорки Донеччини посіли третє місце, а юніори стали четвертими, незначно поступившись призерам.