2018-05-23

Важкоатлети Донеччини здобули 4 медалі чемпіонату України в Чорноморську

З 10 по 15 травня місто Чорноморськ Одеської області після 14-річної перерви знову прийняло всеукраїнські змагання з важкої атлетики – чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років, який зібрав 274 учасника (111 дівчат + 163 юнаків) із 23-х регіонів країни.

Донецьку область на помості представила низка спортсменів, здобуток нашої команди – чотири нагороди: три срібні та одна бронзова.

За підсумками змагань серед дівчат на другу сходинку п’єдесталу піднялися дві важкоатлетки Донеччини. Ганна Шарова з Бахмута у ваговій категорії до 75 кг показала результат 151 кг (ривок – 66 кг, поштовх – 85 кг). Сума двоборства Діани Білик з Дружківки у ваговій категорії понад 75 кг склала 144 кг (ривок – 63 кг, поштовх – 81 кг).

У змаганнях юнаків до 17 років володарями медалей стали також два представники Донецької області. У ваговій категорії до 77 кг «срібло» здобув Ілля Москаленко з Бахмута, результат якого 265 кг (ривок – 120 кг, поштовх – 145 кг). «Бронзу» до скарбнички регіону додав Євген Бурбала, який виступ у найважчій категорії (+94 кг) завершив із сумою двоборства 300 кг (ривок – 130 кг, поштовх – 170 кг).