2017-11-28

Важкоатлети Донеччини здобули 8 медалей чемпіонату України серед ШВСМ

?

20-24 листопада Харків приймав змагання з важкої атлетики – чемпіонат України серед спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності та всеукраїнський відкритий турнір пам’яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака.

У боротьбі серед 170 важкоатлетів із 11-ти областей та Києва спортсмени Донеччини завоювали в сумі двоборства одну золоту, чотири срібні та три бронзові медалі.

Чемпіонкою змагань у ваговій категорії до 58 кг із результатом 178 кг стала Марина Алєксандрова (Бахмут/Білозірське) – на фото.

Срібні призери: Анастасія Паніматченко (Дружківка) – у в/к до 58 кг із результатом у сумі 160 кг, Христина Бородіна (Вугледар) – у в/к до 75 кг із результатом 162 кг (у турнірі – 3 місце), Діана Білик (Дружківка) – у в/к понад 90 кг із результатом 157 кг, Віталій Митрофанов (Білозерське) – у в/к до 77 кг із результатом 255 кг.

Бронзові нагороди чемпіонату вибороли: Ганна Шарова (Бахмут/Краматорськ) – у в/к до 69 кг із результатом у сумі 143 кг (у турнірі – 5 місце), Альона Полякова (Бахмут) – у в/к до 63 кг із результатом 137 кг, Максим Кобець (Бахмут/Ясинуватський р-н) – у в/к понад 105 кг із результатом 382 кг.

Важкоатлетки Донецької області посіли 2 командне місце у чемпіонаті та турнірі, чоловіки – відповідно 5-те та 6-те.