2018-01-10

Вдалий початок року для вихованців Олега Юркіна і Костянтина Ткаченка

9 січня у спортивному залі СК «Металург» Покровська відбувся дитячий турнір з футзалу «FUTSAL KOLOS Сup-2018», який організувала ДЮСШ «Колос» Ясинуватського району за підтримки Покровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На першому етапі турніру команди, що представляють Покровськ, Мирноград, Добропілля, Білозерське, Білицьке і Очеретино (Ясинуватський район), зіграли у двох підгрупах. Регламент кожного матчу – два тайми тривалістю по 10 хвилин.

За підсумками відбіркових ігор в «бронзовому» фіналі зустрілися ДЮСШ м.  Мирноград (тренери – Сергій Мороз, Владислав Засипка) і «Шахтар» з Білицького (тренери Аліна Сологуб, Олександр Телендій). Основний час закінчився з рахунком 1:1, а в серії пенальті точнішими виявилися гравці «Шахтаря».

У головному фіналі зустрілися ДЮСШ м. Покровськ (тренери – Олег Юркін, Костянтин Ткаченко) і команда з Добропілля (тренер – Володимир Грибаускас). У впертій боротьбі з рахунком 2: 1 перемогли господарі майданчика.

Оргкомітет турніру визначив кращих гравців: воротар – Аліна Яремтюк (Білозерське), захисник – Дмитро Можаровський (ДЮСШ «Колос» Ясинуватського району), нападник – Данило Корнієнко («Шахтар» Білицьке), бомбардир – Арсеній Сафонов (Добропілля), кращий гравець – Ігор Ткаченко (ДЮСШ Покровськ).

Переможців і призерів нагороджено кубками, грамотами та медалями від організаторів турніру.