2018-09-26

Велосипедисти Донеччини – чемпіони України в багатоденній гонці на шосе серед чоловіків

З 12 по 16 вересня у Львові пройшов чемпіонат України з велоспорту на шосе в багатоденній гонці.

У двох вікових категоріях змагань – чоловіки та юніори – Донецьку область представили по три спортсмени.

Попри високу конкуренцію, у чоловічій гонці переможцями стали саме наші велосипедисти: Даніїл Нікулін (обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велоспорту, Лиман, тренер Валерій Красов), Тимур Русія (школа вищої спортивної майстерності, тренери Борис Міньковський, Кирило Поспєєв) та Олег Перепелиця (ОСДЮСШОР, Лиман, тренери Борис Міньковський, Кирило Поспєєв). Зазначимо, що другими тут фінішували представники Київської області, третіми – Черкаської області.

За підсумками гонки серед юніорів спортсмени Донеччини Данило Білоус, Євген Руденко та Микита Колибанцев (усі – ОСДЮСШОР, Лиман, тренер Валерій Красов) посіли 5 місце серед 15 команд-учасниць.