2019-11-06

Велосипедисти Донеччини – переможці та призери чемпіонату України на львівському треку

З 28 жовтня по 2 листопада в місті Львів відбулись останні змагання 2019 року з велоспорту на треку – відкритий чемпіонат України з олімпійських та неолімпійських номерів програми серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

Змагання зібрали спортсменів із 18 регіонів нашої країни, а також команди Білорусі та Грузії, загалом близько 270 учасників. Серед них Донецьку область представили 11 велосипедистів: серед чоловіків – Даніїл Нікулін (обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велоспорту), Ілля Клепіков і Ростислав Жуковський (школа вищої спортивної майстерності), серед юніорок – Олена Ребракова та Алла Марущук (ОСДЮСШОР – Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки), серед юніорів – Дмитро Полупан (ОСДЮСШОР), Максим Телегін, Гліб Юрченко, Артем Зайцев (ДВУОР), серед юнаків – Герман Діденко і Даніель Беліч (ОСДЮСШОР – ДВУОР).

За підсумками змагань спортсмени Донеччини здобули 9 медалей: 4 золотих, 1 срібну та 4 бронзових.

Володарями «золота» у командній гонці переслідування на 4 км серед чоловіків з часом 4.21.632 стали Даніїл Нікулін та Ілля Клепіков, які випередили представників Львівщини (4.29.994) та Миколаївщини (4.29.996). У командній гонці переслідування на 4 км серед юніорок з часом 5.15.433 перемогли Алла Марущук і Олена Ребракова, залишивши позаду команди Миколаївської області (5.25.193) та Львівської області (5 30.911).

Срібною призеркою в груповій швидкісній гонці «Темпо» серед юніорок стала Олена Ребракова, яка програла 2 очка переможниці Валерії Калюзі з Києва.

Бронзові медалі чемпіонату здобули: Даніїл Нікулін – у груповій гонці з вибуттям та груповій гонці на 80 кіл з 8 ПФ серед чоловіків; Алла Марущук – у гонці з вибуттям серед юніорок, Даніель Беліч – у груповій гонці за очками серед юнаків.

Поділитись

Хортингісти Донеччини здобули на чемпіонаті України 13 медалей
«Золота шайба Донбасу» розширює географію
Волейболістки Донеччини стартували на чемпіонаті України «Дитяча ліга»