2017-09-21

Велосипедисти Донеччини здобули 7 нагород чемпіонату України на треку

З 13 по 17 вересня у Львові проходив чемпіонат України з велоспорту на треку з олімпійських та неолімпійських номерів програми.

Донецьку область на змаганнях, які проводилися серед чоловіків та жінок, представила команда школи вищої спортивної майстерності в складі 7 спортсменів: Максим Васильєв, Ілля Клепіков, Володимир Джус, Тимур Малєєв, Ринат Удод, Роман Селіверстов та Валерія Кононенко. У їх активі опинилося 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Найкращі результати наші велосипедисти показали в командній гонці переслідування на 4 км. Серед чоловіків перемогла команда, до якої увійшли Максим Васильєв, Володимир Джус, Ілля Клепіков, Роман Селіверстов, Тимур Малєєв і Ринат Удод. Серед жінок «золото» отримала Валерія Кононенко.

У індивідуальній гонці переслідування на 4 км серед чоловіків на першу сходинку п’єдесталу піднявся Володимир Джус, на третю – Ілля Клепіков, а серед жінок другою на цій дистанції стала Валерія Кононенко.

Нарешті, у третій дисципліні – омніумі – Валерія Кононенко здобула срібну медаль серед жінок, а Максим Васильєв був бронзовим призером.