2017-09-15

Велосипедисти Донеччини здобули повний комплект нагород на чемпіонаті України в Тернополі

З 7 по 11 вересня в Тернополі проходив осінній чемпіонат України з велоспорту на шосе в індивідуальній гонці на час, груповій гонці та гонці-критеріумі серед юнаків та дівчат.

Донеччину представляли 8 спортсменів: по чотири – з обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту та комплексної ДЮСШ «Атлетик». У їх активі опинились 1 золота, 1 срібна та 1 бронзова нагороди.

Велосипедистка з Маріуполя, вихованка КДЮСШ «Атлетик» Діана Малинова (тренери Роман Іванов, Ірина Сівакова) серед молодших дівчат стала кращою в груповій гонці на дистанції 30 км та срібною призеркою в індивідуальній гонці на час на 15 км. За сумою трьох дистанцій Діана посіла 4 місце.

Ганна Олійник опинилася на 5-й сходинці за сумою трьох дистанцій серед старших дівчат.

Бронзову нагороду в гонці-критеріум на 50 км здобув Данило Білоус (обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту – Донецьке вище училище олімпійського резерву, тренери Ілона Шевченко та Валерій Красов). За сумою трьох дистанцій Данило посів 4 місце серед 70 спортсменів старшої вікової групи.

Усього в змаганнях взяли участь 170 велосипедистів з 24-х команд областей України.