2017-09-28

Ветерани Донеччини – чемпіони України з баскетболу

Максимального результату досягла чоловіча збірна Донецької області з баскетболу, ставши переможцем турніру в категорії 40+, що відбувся в Дніпрі 21-24 вересня у рамках VII Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки.

Збірна команда нашої області, більшість якої склали представники Маріуполя, розпочала змагання переконливою перемогою над командою Чернігівської області, зафіксовано гросмейстерський рахунок (103:37). У наступній грі наші баскетболісти подолали колектив Харківської області, який спромігся створювати конкуренцію лише до перерви (98:75).

У фінальній грі фаворитом всі вважали команду Київської області, яка два роки поспіль володіла чемпіонським титулом. До речі, остання зустріч фіналістів пройшла в напруженій боротьбі і закінчилась перемогою киян, а наші земляки посіли друге місце. На цей раз столичні фаворити звично повели в рахунку і володіли перевагою протягом трьох чвертей матчу. І все ж таки в заключній чверті зусиллями насамперед Олександра Кузнєцова і Петра Подтикана представники Донеччини спромоглися переломити хід гри і вирвати перемогу (98:93).

Вітаємо чемпіонів! Це майстер спорту міжнародного класу Олександр Кузнєцов, майстри спорту Роман Іванченко, Сергій Івчатов, Сергій Хоміч, Тимофій Клеймьонов, Петро Подтикан, Леонід Іванов, Владислав Мартинов, Геннадій Лук’янов, Сергій Замлинний, Роман Копійка.

«Наші баскетболісти молодці. Вони підтримали переможну ходу ветеранських команд Донеччини з боротьби самбо, гирьового спорту і пауерліфтінгу, які цього року стали чемпіонами країни, — розповідає голова Асоціації ветеранів спорту Донецької області Євген Тамчі. –

Призові місця на подібних змаганнях посіли ветеранські команді Донеччини з настільного тенісу, спортивного більярду, важкої атлетики. Програму комплексних змагань завершать змагання з шашок, які пройдуть у жовтні, і після цього будуть підбиті підсумки сьомих Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки».

Поділитись

Боксери Донеччини здобули на чемпіонаті України серед чоловіків одне «золото» і три «бронзи»
Гімнастки Донеччини здобули призи олімпійської чемпіонки Ольги Стражевої
Футбольний турнір дитячих команд у Часів Ярі до Дня Європи