2019-04-12

Відділення НОК України в Донецькій області приєднується до акції «Серце до серця»

Представники Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області долучились до збору коштів на кардіологічне дитяче медичне обладнання і запрошують спортивну громадськість!

З 1 по 30 квітня по всій Україні триває XIV акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», що супроводжується масовим збором коштів. У цьому році вперше обрано проблематику дитячої кардіології. Загалом щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей з вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання. З самої першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду. Лікарням необхідні апарати УЗД із спеціальними датчиками, ангіографи, КТ- і МРТ-установки, кардіографи, апарати для добового запису ЕКГ (холтери). Для лікування пацієнтів після найскладніших хірургічних втручань необхідні кардіомонітори, апарати штучної вентиляції, реанімаційні столики з обігрівом, монітори цілодобового спостереження в дитячій реанімації, інфузійні помпи, пульсоксиметри та багато іншого обладнання.

Як зазначають у ВБФ «Серце до серця», кожен може долучитись до збору коштів у своїй області. Для цього працюють представники (https://sercedoserca.com.ua/oblasni-predstavnyky/).

Також усі небайдужі можуть завітати до офісу Відділення НОК України в Донецькій області за адресою: м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 3-А (СК «Прапор», Авангард-Хол) та зробити свій внесок в благородну справу.

Довідка. Фонд «Серце до серця» був створений у 2006 році. Щороку навесні організовується акція по збору коштів, яка дає можливість закупити медичне обладнання у дитячі лікарні, що у свою чергу сприяє лікуванню та діагностиці на новому, якісному рівні. Результатом акцій «Серце до серця» є близько 100 000 волонтерів в Україні, вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості, а також безкоштовне користування громадами медичним обладнанням в обласних дитячих лікарнях.

Поділитись

У Маріуполі стрільці завершили змагальний календар року
Вітаємо з днем народження!
Легкоатлети Донецької області тріумфували на командному чемпіонаті України серед юнаків