2018-03-29

Відкритий чемпіонат Донецької області з ушу (традиційні комплекси) прийняв Маріуполь

23-25 березня у Маріуполі відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з ушу (традиційні комплекси), у якому взяли участь 56 спортсменів різних вікових категорії з Маріуполя і Бердянська.

Маріуполь гідно представили вихованці Віталія Болдирєва, Олени Кулікової, Любові Потапової, Тетяни Кондратьєвої, Ганни Терещенко та Вікторії Булигіної, а Бердянськ – ушуїсти Катерини Вінніченко.

Усі спортсмени проявили жагу до перемоги, а переможцями чемпіонату в своїх вікових категоріях стали: Марина Бородай і Костянтин Шульга (до 12 років), Влада Нестеренко і Микита Головань (13-15 років), Дарина Шульга і Дмитро Гладущенко (16-17 років).

У категорії 18-34 років Вікторія Булигіна стала двократною чемпіонкою, виборовши дві золоті медалі. В категорії 35+ років переможцем стала Алла Ушкало, а Наталія Устінова – дворазовою срібною призеркою чемпіонату.

По закінченню змагань переможців і призерів відкритого чемпіонату Донецької області з ушу  нагородили медалями та дипломами Донецького обласного відділення Української федерації ушу.