2018-05-03

Владислав Суліман – срібний призер Кубку світу з авіамодельного спорту

28-30 квітня у Харкові відбулися два спортивних змагання з авіамодельного спорту: фінал Кубку світу «Warsav TR World Cur» і етап Кубку України «Кубок чемпіонів пам’яті Бєльмана».

На цих змаганнях гідно виступила команда Донецької області, яку склали дев’ять представників Слов’янська, вихованці тренера Павла Лобова.

У фіналі Кубка світу з авіамодельного спорту «Warsav TR World Cur» (кордові моделі, класи F-2А, В, С, D, ІI ранг) взяли участь 70 учасників з п’яти країн. За результатами Кубка світу в класі F2B срібним призером став Владислав Суліман, четверте місце посів Данило Чугаєв, п’яте місце – Павло Кононенко.

На етапі Кубку України з авіамодельного спорту «Кубок чемпіонів пам’яті Бєльмана» (кордові моделі, класи F2A, F2B, F2C, F2D, F2I, F4B) змагалися близько 100 спортсменів з семи областей нашої країни. За результатами Кубку України в класі F2B срібним призером став Владислав Суліман, четверте місце посів Данило Чугаєв, п’яте місце – Павло Кононенко.