2018-11-11

Волейбольні чемпіонати Дружківки серед шкільних команд

6-7 листопада в місті Дружківка відбулись чемпіонати міста з волейболу серед команд загальноосвітніх шкіл.

Розпочали ці змагання дівчата на спортивному майданчику ЗОШ №12. У спортивному заході взяли участь команди: ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, ЗОШ І-ІІІ ступенів №12, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, ЗОШ І-ІІІ ступенів №17. За підсумками напруженої боротьби чемпіонство здобула команда дівчат ЗОШ №12. Друге місце посіли волейболістки ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, а замкнули трійку призерів представниці ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Хлопці виборювали чемпіонське звання на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17. У змаганнях взяли участь команди: гімназія «Інтелект», ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, ЗОШ І-ІІІ ступенів №12, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, ЗОШ І-ІІІ ступенів №17. Статус чемпіона підтвердила команда гімназії «Інтелект». Друге місце посіли волейболісти ЗОШ №12 і замкнули п’єдестал волейболісти ЗОШ №7.

Усіх призерів першості нагороджено грамотами і медалями, а чемпіони кубками від відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради спільно з Дружківським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».