2018-03-12

Волейбольний турнір у Костянтинівському районі, присвячений весняним святам

1 березня на базі Софіївського навчально-виховного комплексу відбулась традиційна відкрита Першість Костянтинівського району з волейболу серед команд хлопців та дівчат, присвячена весняним святам.

Змагання проведено з метою залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, формування навичок здорового способу життя та активної життєвої позиції, популяризації волейболу як масового виду спорту, підвищення спортивної майстерності учнів.

Захід відбувся за участю начальника відділу Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максима Крилевського, начальника відділу освіти Наталії Костомарової, завідувача методичного кабінету відділу освіти Вікторії Ходакової.

На змаганнях учні продемонстрували згуртованість своїх команд, майстерність, прагнення до перемоги, чудові фізичні та психологічні якості. Запекла боротьба на майданчику і напружені емоції серед вболівальників панували в спортивній залі до останніх хвилин гри.

У наполегливій боротьбі серед команд хлопців призерами стали: І місце – Слов’янський технікум ЛНАУ, ІІ місце – Софіївський НВК; серед команд дівчат: І місце – Софіївський НВК, ІІ місце – Слов’янський технікум ЛНАУ, ІІІ місце – Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Усі команди отримали грамоти та призи.

Поділитись

Вітаємо з ювілеєм!
Зональні змагання «Шкільна волейбольна ліга України» у Бахмуті
Баскетбольний турнір у Торецьку під гаслом «Головне багатство України – здорова молодь»