2018-11-16

Волейбольний турнір в Нікольському районі зібрав п’ять команд

10 листопада в Нікольському районі, у спортивному комплексі с. Кременівка, відбувся турнір з волейболу, в якому за коловою системою змагались п’ять чоловічих команд.

На церемонії відкриття учасників привітав голова районної ради Василь Мітько та побажав міцного здоров’я, успіхів у спорті та повсякденному в житті. Всі учасники задоволені якісними умовами проведення змагань (теплий спортивний зал, ярке освітлення, матеріальне забезпечення).

Фаворитами змагань вважалися команди «Малинівка» та «Нікольське». Вони зустрілись у четвертому турі, і команда «Нікольське» здобула перемогу з рахунком 2:0 та стала остаточним лідером турніру. За третє місце змагалися «Темрюк» та «Малоянісоль», і в напруженій боротьбі бронзовим призером стала команда «Темрюк». Команди нагороджено кубками і грамотами, а кращих гравців – заохочувальними призами.

Турнір проведено на виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в Нікольському районі на 2017-2021 роки з метою формування здорового способу життя та подальшого розвитку та популяризації  волейболу серед населення району.