2017-10-15

Волейболісти Донеччини переможно стартували в чемпіонаті України

12-15 жовтня в чотирьох містах країни зіграно стартовий тур 27-го чемпіонату України з волейболу у вищій лізі серед 16 чоловічих команд.

У Бахмуті в спорткомплексі «Металург» на старт чемпіонату вийшли чотири колективи з Донеччини, Харківщини і Сумщини. Афішні гасла з розкладом матчів закликали вболівальників: «Вас чекають приємні сюрпризи. Приходь в одязі зелених кольорів – підтримай улюблену команду!». І як тут відмовитись, якщо наступні шість турів бахмутські волейболісти гратимуть на виїзді.

Перед зустріччю господарів із «ШВСМ-СумДУ» пролунав національний гімн, і господарі повели перед, але сумчанам вдалось перевернути гру і досягти локальної перемоги (17:25). Втім, бахмутчани перемогли в трьох наступних партіях (25:16, 25:19, 25:23), і в підсумку – 3:1. Чудовий старт у чемпіонаті потішив уболівальників.

Якщо команда з Сумщини чинила опір нашим волейболістам півтори години, то наступного вечора господарям знадобилось менше години, аби перемогти «Локо-ХДВУФК №1». Рахунок – 3:0 (25:17, 25:19, 25:16), і це впевнений реванш за вересневу поразку від команди з Харківщини в рамках розіграшу Кубку України.

Тур закінчився грою ВК «Бахмут-ШВСМ» – «Зміївський енергетик» (смт. Слобожанське). Варто нагадати, що у вересневому етапі Кубку України бахмутчани взяли гору над командою з Харківщини лише на тай-брейку. Цього разу теж знадобились максимальна кількість партій. Господарі взяли дві партії і знаходились у кроці від перемоги, але «енергетики» відшукали контраргументи і застосували свою головну зброю – силову подачу. У підсумку – 2:3 на користь гостей.

Таким чином, з двома перемогами і однією поразкою ВК «Бахмут-ШВСМ» має сім очок і крокує в групі лідерів. Другий тур чемпіонату відбудеться 11-12 листопада, команда Донеччини гратиме у Вінниці.