2018-05-17

Володимир Плохіх переміг у плаванні на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді 2018 року

7-11 травня у Харкові, на базі Спортивного клубу Харківського університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, відбулись фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді 2018 року.

Урочисте відкриття змагань Спартакіади відбулося за участю заступника міністра молоді та спорту України Ярослава Войтовича, який привітав спортсменів і організаторів змагань. Масштабну спортивну подію було організовано і проведено за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства молоді та спорту України, Харківської обласної державної адміністрації та громадської організації «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних єдиноборств».

 

 

 

 

 

Цього року у змаганнях взяли участь 200 юнаків з 20 регіонів України. Протягом чотирьох днів у запеклих спортивних змаганнях молоді спортсмени продемонстрували влучність, силу, витривалість у різних видах спорту: підтягування на поперечині, біг на 100 м та 1500 м, плавання 50 м вільним стилем, подолання смуги перешкод, метання гранати на дальність та стрільба з автомату АК-74.

 

 

 

 

 

 

Донецьку область на змаганнях представила збірна команда під орудою Ігоря Кожухаря і Сергія Бочарова, яку склали представники м. Слов’янськ Максим Солдатов (ЗОШ-інтернат №1), Володимир Плохіх, Сергій Голумбієвський (обидва — ЗОШ №5), Григорій Хадарін, Ігор Орел (обидва — ЗОШ №15) та представники м. Маріуполь Володимир Балджи, Ілля Плєшанов (обидва — Маріупольський морський ліцей), Данило Голодников, Олександр Жир (обидва — ЗОШ №16), Олександр Крать (ЗОШ №64).

 

 

 

 

 

 

У запеклій боротьбі семиборства представникові Слов’янської загальноосвітньої школи №5 Володимиру Плохіх вдалося вибороти золоту медаль Спартакіади у плаванні на 50 метрів вільним стилем з результатом 26,2 секунд.

 

 

 

 

 

 

У загальнокомандному заліку команда Донецької області набрала 29178 очок і посіла 14 місце серед 20 команд.

Довідка

Спартакіада серед допризовної молоді проводиться щорічно, з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, рятувальних та інших спеціальних службах.

Головними завданнями проведення Спартакіади є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту.

Поділитись

Маріуполь прийняв обласні змагання з греко-римської боротьби серед кадетів
У фіналі Вищої ліги чемпіонату Донецької області з футзалу досвід переміг молодість
На першості з легкої атлетики перемогли студенти Маріупольського будівельного коледжу