2017-10-07

Всеукраїнський день ходьби у Дружківці

6 жовтня у Дружківці відбувся обласний спортивно-масовий захід «TAFISA Всеукраїнський день ходьби». Ця акція проводиться в рамках заходів міжнародної організації TAFISA, яка об’єднує понад 130 країн світу та займає привілейоване становище в сфері масового спорту.

Спортивне свято на площі Молодіжній організували обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму міської ради.

Із привітальними словами до учасників звернулися начальник відділу культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Юлія Пивовар та в.о. директора Школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова.

Після урочистого відкриття всі присутні, весело розігрівши м’язи, рушили колоною. Разом йшли ветерани спорту, професійні і зовсім юні спортсмени, учні загальноосвітніх та спеціальних навчальних закладів.

День ходьби продовжився змаганнями — «Веселими стартами» та «Козацькими розвагами». У цікавих та яскравих «Веселих стартах» перемогла дружба. Програму «Козацьких розваг» склали перетягування канату, підняття гирі та естафета з медболом. У запеклій боротьбі між справжніми силачами перемогла команда Дружківського житлово-комунального коледжу ДонНАБА. Друге місце посів Дружківський технікум Донбаської державної машинобудівної академії, третє — Дружківський професійний ліцей.

Переможці змагань отримали подарунки, а також кубки, медалі та грамоти від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Поділитись

Чемпіонат Донецької області з волейболу серед жіночих команд прийняв Соледар
Анонс. Футболісти Бахмута і Харкова зіграють стиковий матчі за підвищення в класі
На турнірі з кульової стрільби в Маріуполі найвлучнішими стали Крістіна Солнцева і ДЮК «Західний»