2018-05-15

XI Відкритий турнір з карате-до JKA WF «Доблесть Воїна» у Бахмуті присвятили Дню Перемоги

6 травня у Бахмуті, у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург», відбувся XI Відкритий турнір з карате-до JKA WF «Доблесть Воїна», який присвячено Дню Перемоги.

На урочистому відкритті змагань звучали теплі слова подяки на адресу ветеранів Другої світової війни, а виступ ансамблю «Мажор плюс» народної студії районного будинку культури (керівник Марія Ткаченко) додав святкових ноток. Завдяки чудовій організації турнір пройшов у теплій і дружній атмосфері.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з чотирьох міст Донецької області: Костянтинівки, Краматорська, Слов’янська, Бахмута. Спортивну програму склали традиційні розділи — індивідуальне і командне ката, індивідуальне і командне куміте.

За підсумками змагань вихованці ОРБ «Бусі-До» (Бахмут) вибороли перше місце командного заліку. Друге місце посіла команда «Тецу Рю» (Краматорськ — Слов’янськ), третє місце — команда «Кайдзен» (Краматорськ).

Турнір організував СК «Мангуст» (відділення рукопашного бою «Бусі-До» і Андрій Волошин) за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Поділитись

Міські змагання «Олімпійське лелеченя» провели у Вугледарі
Спартакіада серед ветеранів стартувала в Слов’янську змаганнями з настільного тенісу і більярду
Іван Цибанєв – чемпіон Європи U-15 з греко-римської боротьби