2019-05-10

Як пов’язані спорт та кар’єра — дізнались школярі Слов’янська в рамках проекту #OlympicLab

10 травня Відділення НОК України в Донецькій області організувало зустріч школярів з Дмитром Кірпулянським і Дмитром Сидоровим в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проекту для дітей та молоді #OlympicLab (напрямок «Базові бізнес-навички та розвиток кар’єри»). Учасниками заходу стали майже 50 учнів-шестикласників ЗОШ №5 Слов’янської міської ради.

До школярів завітали заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства, призер чемпіонатів світу та Європи, учасник Олімпійських ігор, член НОК України Дмитро Кірпулянський, а також заслужений тренер України з сучасного п’ятиборства Дмитро Сидоров.

З розповіді про спортивний шлях Дмитра Кірпулянського, високі досягнення на всеукраїнській та міжнародній спортивних аренах, секрети активного та здорового способу життя розпочалось знайомство школярів з чемпіоном. Під час спілкування учні дізнались, як пов’язані спорт та кар’єра, які освітні програми реалізують МОК та НОК України для спортсменів по завершенню їхньої змагальної діяльності, а також отримали багато цікавої інформації. А особливим було те, що діти отримали практичні поради від олімпійця, який поєднує виступи на спортивних змаганнях з участю в роботі медичної комісії та комісії атлетів НОК України.

Після теоретичної частини всі охочі отримали можливість долучитись до сучасного п’ятиборства та спробувати свої сили в стрільбі з пістолета під керівництвом заслуженого тренера України з сучасного п’ятиборства Дмитра Сидорова.

На завершення відбулась фотосесія, а найактивніших учасників заохочено подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проекту для дітей та молоді #OlympicLab.

Нагадаємо, проект #OlympicLab має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитись

Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в квітні 2018 року
Свято Олімпійського прапора на льодовій арені «Альтаїр» у Дружківці
У Слов’янську пам’яті Миколи Легкого присвятять відкритий Кубок Донецької області з сучасного п’ятиб...