2019-02-10

Євген Бурбала і важкоатлети Донеччини відзначились на чемпіонаті України в Харкові

З 4 по 9 лютого в місті Харків відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років (2002-2006 рр.н.) та чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання (2001-2006 рр.н.). У змаганнях взяли участь 30 спортсменів з Донеччини, загальна кількість учасників – 300 спортсменів.

Другий рік поспіль переможцем чемпіонату країни серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання Євген Бурбала (вагова категорія понад 109 кг, результат 315 кг у сумі двоборства, тренер Володимир Худін, м. Вугледар, ОСДЮСШОР). Євген Бурбала здобув право на участь у чемпіонаті світу (березень, США) і чемпіонаті Європи (вересень, Румунія) серед юнаків віком до 17 років.

Срібні призери: Ілля Москаленко у в/к до 81 кг з результатом 290 кг у сумі двоборства (Бахмут/Краматорськ, ДВУОР ім. С. Бубки), Ганна Шарова у в/к до 71 кг з результатом 152 кг у сумі двоборства (Бахмут/Краматорськ, ДВУОР ім. С. Бубки), Віталій Войтов у в/к до 102 кг з результатом 195 кг у сумі двоборства (Лиман, ОСДЮСШОР).

Бронзовою призеркою стала Діана Білик (Дружківка, ОСДЮСШОР) у в/к понад 87 кг з результатом 137 кг у сумі двоборства. Четверте місце посіла Юлія Кисельова у в/к до 49 кг з результатом 100 кг у сумі двоборства (Волноваський р-н, ОСДЮСШОР).

У результаті командної боротьби Донецька ОСДЮСШОР посіла друге місце серед спеціалізованих спортивних шкіл, у впертому протистоянні поступившись Луганській ОСДЮСШОР та випередивши Запорізьку, Кіровоградську та дві команди зі Львівської області. За кількістю очок позаду залишилась також краща у номінації серед ДЮСШ команда ДЮСШ №1 Кривого Рогу. Команда ДВУОР ім. С. Бубки посіла п’яте місце серед вісьмох претендентів.

У чемпіонаті України серед юнаків і дівчат віком до 17 років срібними призерами стали три важкоатлети Донеччини: Йосип Лалаян у в/к до 67 кг з результатом 211 кг у сумі двоборства (Бахмут, ДВУОР ім. С. Бубки), Іван Горобець у в/к понад 102 кг з результатом 237 кг у сумі двоборства (Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик»), Віталій Войтов у в/к до 102 кг з результатом 195 кг у сумі двоборства (Лиман, ОСДЮСШОР).