2018-09-26

Юнацький шосейний велосезон спортсмени Донеччини завершили 10 нагородами

13-16 вересня в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе в парній гонці серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат, який завершив сезон 2018 року в цій віковій категорії.

У змаганнях взяли участь 175 спортсменів, серед яких Донецьку область представили 9 велосипедистів – вихованці обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велоспорту, Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, комплексної ДЮСШ «Атлетик» міста Маріуполь.

Усього наші спортсмени здобули 10 нагород: 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових.

У парній гонці на 10 км серед дівчат на першу сходинку піднялась Діана Малінова (КДЮСШ «Атлетик» м. Маріуполь, тренери Роман Іванов, Ірина Сивакова), час якої 15 хв. 59 сек., а другими з результатом 16 хв. 14 сек. фінішували Алла Марущук та Наталка Нечитайло (обидві ОСДЮСШОР м.Лиман – ДВУОР, тренер Валерій Красов).

За підсумками парної гонки на 15 км серед старших юнаків бронзовими призерами з часом 22 хв. 13 сек. стали  Дмитро Полупан (ОСДЮСШОР м.Лиман,тренери Петро Шарапов, Валерій Красов) та Максим Телегін (ДВУОР м.Бахмут, тренери Олександр Геращенко, Валерій Красов). Перемогла тут пара з Миколаївської області (22 хв. 00 сек.), другими були представники Київської області (22 хв. 03 сек.).

Також «бронзу» у парній гонці на 10 км серед молодших юнаків з часом 15 хв. 50 сек.  вибороли Олексій Никипілов (ОСДЮСШОР – ДВУОР, тренери  Олександр Геращенко, Валерій Красов) та Іван Андрєєв (ОСДЮСШОР, тренер Валерій Красов). Наші велосипедисти поступились спортсменам Харківської області, результат яких 15 хв. 47 сек., та переможцям з Дніпропетровщини.

У другий день змагань індивідуальну  групову гонку на 55 км серед молодших юнаків  Олексій Никипілов завершив на четвертому місці, Іван Андрєєв – на шостому.

Серед дівчат у груповій гонці на 35 км переможницею з великою перевагою стала Алла Марущук, «срібло» здобула Діана Малінова, а Наталка Нечитайло фінішувала сьомою.

У останній день змагань у гонці-критеріумі Алла Марущук піднялась на першу сходинку п’єдесталу, Наталка Нечитайло – на третю. У цій же дисципліні бронзовими призерами стали Максим Телегін (серед юнаків) та Олексій Никипілов (серед молодших юнаків).