2018-02-19

Юні боксери Донеччини здобули на чемпіонаті України 8 медалей, з яких три золоті

13-18 лютого в місті Бердянськ (Запорізька область) проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 року народження. У змаганнях брали участь найкращі спортсмени з 24-х регіонів та столиці країни.

Від Донецької області на чемпіонат відправилась команда у складі 22 боксерів – нагадаємо, заявка нашої збірної формувалась за підсумками зонального чемпіонату України серед юнаків 2004-2005 років народження, який 23-27 січня приймав спорткомплекс «Металург» міста Покровськ.

По закінченню фінальних поєдинків у Бердянську в активі представників Донеччини опинилося 8 медалей: 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові. За якістю нагород це дозволило нашій команді посісти друге місце в заліку (тріумфували господарі, спортсмени Запорізької області), а за кількістю – третє.

Переможцями своїх вагових категорій стали: до 44,5 кг – Максим Рудик (Маріуполь, КДЮСШ № 3, тренери Олександр Сидоренко, Володимир Рудик), до 50 кг – Максим Наумов (Покровськ, Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу (далі – СДЮСШОР), тренери Батиралі Карімов, Сухебатор Жигжжавин), до 52 кг – Володимир Камаєв (Бахмут, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, тренери Анатолій Переяслов, Володимир Стратан).

Срібні нагороди отримали Сергій Терехов (Мирноград, ДЮСШ, тренер Віталій Нєшин) – у категорії до 40 кг та Іван Агапов (Краматорськ, ДЮСШ, тренери Олександр Осадчий, Володимир Туфатулін) – у категорії до 46 кг.

Треті місця посіли: у ваговій категорії до 41,5 кг – Єгор Валяєв (Покровськ, СДЮСШОР, тренери Батиралі Карімов, Сухебатор Жигжжавин), до 54 кг – Михайло Матусов (Волноваха, СДЮСШОР, тренер Сергій Лісовін), до 62 кг – Іван Джура (Добропілля, СДЮСШОР, тренер Олександр Миронюк).

Зазначимо, що за підсумками чемпіонату України буде сформована збірна команда України, яка братиме участь у чемпіонаті Європи, що пройде в травні в Румунії.

Поділитись

Найспортивніша сім’я Торецька - Деканенки
Визначились переможці першого в Маріуполі футбольного турніру «Давай, грай!»
Жіночий турнір з волейболу «З любов’ю до спорту» у Нікольському районі