2018-07-08

Юні борці Донецької області – з нагородами турніру, який присвячено Дню народження Романа Шухевича

З 29 червня по 1 липня в Києві відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, греко-римської і жіночої боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений Дню народження Романа Шухевича, в якому взяли участь 320 спортсменів (28 команд) з України, Молдови та Бiлорусі.

Змагання відбулись на високому рівні, спортсмени боролись на чотирьох килимах, з яких велась онлайн-трансляція. Донецьку область на турнірі представили борці зі Слов’янська і Маріуполя і вибороли нагороди.

Слов’янські спортсмени, вихованці відділення вільної боротьби КПНЗ «Міська Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа»  під керівництвом Миколи Чурая та Віталія Жданова вибороли три золоті і чотири бронзові медалі. «Золото» вибороли Гаврило Нікітін (вагова категорія 45 кг) Данило Синицький (вагова категорія 57 кг), Кирило Шарапов (вагова категорія 55 кг), Ярослав Косиця (вагова категорія 85 кг); «бронзу» – Данило Зайцев (вагова категорія 44 кг), Микита Нікітін (вагова категорія 48 кг), Анатолій Гусєв (вагова категорія 48 кг), Едуард Пшеничний (вагова категорія 45 кг).

З Маріуполя виступили три борці греко-римського стилю з Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик» під орудою тренера Андрія Матійченка. Відзначився Михайло Гладкий (вагова категорія 57 кг), який провів п’ять сутичок, здобув три перемоги і виборов бронзову медаль.

Переможців нагороджено кубками, медалями і грамотами. Організатори турніру приготували учасникам приємні бонуси – безкоштовні квитки в Київський зоопарк.