2017-10-30

Юні борці та борчині Донеччини здобули 10 нагород на чемпіонаті України в Ужгороді

24-28 жовтня в обласному центрі Закарпаття проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження.

Змагання зібрали понад 500 спортсменів з 23-х областей та міста Київ. Донеччину на чемпіонаті представила команда в складі 25 спортсменів, десять з яких піднялися на п’єдестал пошани. Наші дівчата і хлопці здобули по п’ять нагород однакового ґатунку: по одній золотій, одній срібній та три бронзові.

Підтвердила звання кращої чемпіонка Європи-2017 серед школярів Євгенія Сєдих, яка на змаганнях в Ужгороді перемогла всіх своїх суперниць у ваговій категорії 62 кг. Бронзовий призер тієї ж європейської першості Микита Гончаров на чемпіонаті України став першим у ваговій категорії 59 кг. Обидва чемпіони у складі команди Донецької області представляють Бахмут, їх тренерами є Максим та Андрій Єфремови.

Срібні нагороди на Закарпатті вибороли Аїда Керімова (Торецьк, тренери Олег Нікіфоров, Григорій Шепелєв) – у ваговій категорії 40 кг та Богдан Корнієць (Бахмут, тренери Максим Єфремов, Андрій Єфремов) – у ваговій категорії 100 кг.

Бронзовими призерами чемпіонату України серед дівчат стали Анастасія Кудрявцева – у ваговій категорії 34 кг, Анастасія Шалікова – у ваговій категорії 52 кг (обидві – Бахмут, тренери Максим Єфремов, Андрій Єфремов), Олександра Базарнова – у ваговій категорії 70 кг (Краматорськ, тренери Віктор Леончук, Євген Новомлинський).

Серед юнаків на треті сходинки п’єдесталу піднімалися Микита Савченко (Бахмут, тренери Максим Єфремов, Андрій Єфремов), Кирило Шарапов (Слов’янськ, тренери Микола Чурай,  Костянтин Саламакін) – у ваговій категорії 53 кг, Микита Василенцев (Селидове, тренери Павло Губко, Максим Єфремов) – у ваговій категорії 66 кг.

Після чемпіонату України в Ужгороді аналогічний турнір для найменшої вікової категорії (спортсменів до 2008 року народження) прийматиме Хмельницький. Відбір до команди області на майбутні змагання проходитиме 3-5 листопада в місті Торецьк на базі СК «Гора», де пройдуть всеукраїнський турнір та відкрита першість обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 року народження.

Поділитись

«Шкільна баскетбольна ліга» у Гірнику
Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області у вересні 2018 року
У волейбольному змаганні «Краще спортивне село Волноваського району - 2019» перемогла команда села С...