2018-11-26

Юні борці та борчині Донеччини здобули 9 медалей на чемпіонаті Україні в Бердянську

З 20 по 23 листопада в місті Бердянськ відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2005-2007 років народження, який зібрав понад 600 учасників.

Гідно проявили себе на змаганнях спортсмени Донецької області, за підсумками виступів яких 9 нагород (2 золоті, 2 срібні, 5 бронзових) поїхали до міст Бахмут, Торецьк і Маріуполь.

Серед вихованок тренерів Андрія та Максима Єфремових з Бахмута «золото» у своїх вікових категоріях здобули Марія Єфремова (39 кг) та Анастасія Задворна (46 кг), срібною призеркою стала Софія Леппа (42 кг).

Також срібну медаль виборов Ренат Акулов (Маріуполь, тренери Сергій Попов і Микола Папуш) – у ваговій категорії 26 кг.

Бронзовими призерами стали чотири представники Торецька: у категорії 33 кг – Ганна Погромська, 39 кг – Ксенія Пудовкіна, 50 кг – Анастасія Баль (тренери Олег Нікіфоров, Андрій Ерешев), у категорії 47 кг – Ігор Рибак (тренери Наталя Нікітенко, Андрій Ерешев), а також вихованець тренерів Андрія та Максима Єфремових Ярослав Малиновський з Бахмута – у категорії 35 кг.

Переможці та призери отримали дипломи, медалі й кубки від організаторів чемпіонату України.