2019-02-25

Юні велосипедисти Донеччини – володарі повного комплекту нагород чемпіонату України на треку

14-20 лютого в місті Львів відбувся зимовий чемпіонат України з велоспорту на треку з олімпійських та неолімпійських номерів програми у вікових категоріях юніори, юнаки, дівчата.

Донеччину на змаганнях представили команда обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту (старший тренер Валерій Красов) та дві команди Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки (тренери Олександр Геращенко та Людмила Сауткіна).

Володаркою двох нагород чемпіонату стала Алла Марущук (ОСДЮСШОР – ДВУОР, тренер Валерій Красов), яка перемогла в груповій гонці «Темпо» серед дівчат та фінішувала третьою в індивідуальній гонці переслідування на 2 км.

Срібну медаль у груповій гонці «Скретч» серед юнаків здобув ще один вихованець ОСДЮСШОР і ДВУОР ім. С.Бубки Олексій Никипілов (тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко).

Додамо, що Данило Білоус (ОСДЮСШОР – ДВУОР, тренери Ілона Шевченко, Валерій Красов) у трьох номерах програми зупинився за крок до п’єдесталу пошани, посівши 4 місця.

Усього в змаганнях взяли участь 360 спортсменів, які представляли 24 команди з України та одну команду з Білорусі.