2017-11-02

Чемпіоном міжнародного турніру з тхеквондо став Ілля Пікуз

З 28 жовтня по 1 листопада в місті Сеул (Корея) відбувся Міжнародний рейтинговий турнір «Kimunyong Cup»  класу G-1 з тхеквондо ВТФ. У складі української команди вдало виступив представник Донеччини Ілля Пікуз, який став переможцем серед кадетів у ваговій категорії до 53 кг.

На батьківщині корейського єдиноборства Ілля Пікуз переміг у трьох поєдинках і додав у скарбничку України золоту нагороду. Вітаємо маріупольського спортсмена та його тренера Володимира Платонова з вдалим виступом і бажаємо нових перемог.

На міжнародному турнірі в Сеулі нашу країну гідно представила команда під орудою тренера Андрія Яковлєва. Участь у змаганнях взяли п’ятеро українських спортсменів, і їм вдалося здобути чотири нагороди. Чемпіонами стали Ілля Пікуз (серед кадетів вагою до 53 кг) і Олександр Оганов (серед кадетів до 34 кг). Срібну медаль виборола Дар’я Яковлєва (серед жінок до 62 кг), бронзову – Євгенія Жила (серед юніорок до 55 кг), а Мартірос Тарханян посів п’яте місце (серед дітей до 28 кг).

Більше світлин з міжнародного турніру в Сеулі дивіться на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук.