Члени виконкому


з/р
Посада у Відділенні П.І.Б. Посада поза Відділенням
1 Голова Відділення НОК України в Донецькій області Ремський
Віктор Васильович

(за посадою)

Представник Регіональної федерації боксу Донецької області
2 Перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Мицик
Володимир Петрович

(за посадою)

Начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації
3 Заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Лис
Віктор Мілентійович

(за посадою)

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент Федерації легкої атлетики Донецької області
4 Заступник голови-відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Подопригора
Дмитро Юрійович

(за посадою)

Президент Федерації стрільби Донецької області
5 Член Виконкому Анушкевич
Ігор Казимирович
Директор Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки
6 Член Виконкому Головченко
Сергій Анатолійович
Директор КФОУ «Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
7 Член Виконкому Гребеннікова
Ірина Вікторівна
Президент Федерації плавання синхронного Донецької області
8 Член Виконкому Діденко
Антон Вадимович
Директор Донецького регіонального центру спортивної медицини
9 Член Виконкому Єлисєєв
Дмитро Васильович
Президент Регіональної Федерації боксу Донецької області
10 Член Виконкому Ігнатенко
Дмитро Сергійович
Президент Донецької обласної федерації дзюдо, голова Ревізійної комісії Відділення НОК
11 Член Виконкому Кірпулянський
Костянтин Леонідович
Віцепрезидент Донецької обласної федерації з сучасного п’ятиборства
12 Член Виконкому Кірпулянський
Дмитро Костянтинович
Член НОК України, атлет-олімпієць
13 Член Виконкому Косевич
Олександр Олександрович
Перший віцепрезидент Асоціації футболу Донецької області
14 Член Виконкому Костянецький
Іван Миколайович
Голова Донецької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»
15 Член Виконкому Нестеренко
Ігор Юрійович
Начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
16 Член Виконкому Русінова
Крістіна Леонідівна
Директор Школи вищої спортивної майстерності
17 Член Виконкому Узун
Максим Геннадійович
Член Донецької обласної федерації греко-римської боротьби, директор Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби імені Г.Г.Узуна