2019-07-17

Даниїл Болдирев виступив на етапах Кубку світу зі скелелазіння у Швейцарії та Франції

5 та 12 липня в містах Вілларс (Швейцарія) і Шамоні (Франція) на етапах Кубку світу зі скелелазіння відбулися фінали змагань у дисципліні «швидкість».

Донецьку область у складі збірної України представив заслужений майстер спорту, чемпіон та рекордсмен світу, переможець та призер численних міжнародних стартів Даниїл Болдирев.

На етапі Кубку світу в швейцарському Вілларсі наш спортсмен у кваліфікації показав час 5.964 секунд, у 1/8 фіналу – 6.032 с, у 1/4 фіналу Даниїл пробіг трасу за 6.011 с, але Ян Кріц із Чехії був швидше – 5.997 с. У результаті Болдирєв завершив турнір на 6-й сходинці.

На етапі Кубку світу у французькому Шамоні скелелаз родом із Донецька кваліфікувався з часом 5.862 секунд, у 1/8 фіналі переміг представника Кореї (5.857 с), а в чвертьфіналі його суперник із США програв, бо допустив фальш старт. У півфіналі Даниїлу протистояв Чісін Жонг (Китай), який зміг фінішувати на 0,15 секунд швидше (5.698 проти 5.848). У боротьбі за «бронзу» Болдирєв, на жаль, зірвався і в підсумку посів 4 місце.

Попереду у скелелазів головна подія 2019 року – чемпіонат світу, що відбудеться 11-21 серпня в місті Хатіодзі (Японія). А в жовтні в місті Сяминь (Китай) пройде останній етап Кубку світу-2019 у дисципліні «швидкість».