2018-05-25

Дзюдоїсти Донеччини вибороли у Львові «срібло» і «бронзу» міжнародного турніру «Кубок Лева»

18-19 травня у місті Львів відбулись міжнародні змагання з дзюдо «Кубок Лева».

На міжнародному турнірі Донецьку область представили 12 вихованців КПНЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби».

Призерами турніру стали двоє юних дзюдоїстів Донеччини, які на шляху до нагород перемогли суперників з України, Чехії, Польші, Румунії.

У  ваговій категорії до 29 кг Микола Бахтін переміг у чотирьох сутичках і виборов срібну медаль. У категорії до 42 кг Максим Власов переміг у трьох поєдинках і виборов бронзову медаль.

Наступного дня після змагань, на ранковому тренуванні відбувся тренувальний збір, під час якого наші спортсмени здобули додатковий досвід.