2018-04-24

Маріуполь прийняв Всеукраїнський турнір з водного поло пам’яті Володимира Суханова

З 19 по 21 квітня в плавальному басейні «Нептун» проходив Всеукраїнський турнір з водного поло пам’яті заслуженого тренера України Володимира Суханова, якого називають «батьком» цього виду спорту в Маріуполі.

У змаганнях брали участь спортсмени 2003 року народження та молодше. Усього за звання кращих боролися 5 команд: КЗ КДЮСШ «Меотіда» (Маріуполь), студенти Дніпровського університету – ДНУ-1 і ДНУ-2 (Дніпро), ДЮСШ ім. Я.Клочкової (Харків), а також, уперше, одна дівоча команда, що представляє збірну України.

За результатами трьох днів місця розподілилися таким чином:

1 місце – ДНУ-1,
2 місце – КЗ КДЮСШ «Меотіда»,
3 місце – ДЮСШ ім. Я.Клочкової,
4 місце – ДНУ-2,
5 місце – збірна команда України (дівчата).

Переможці та призери нагороджені медалями й грамотами управління з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради.

Для довідки

Володимир Олексійович Суханов у кінці 1960-х працював тренером збірної Росії і молодіжної збірної СРСР. У 1971 році на запрошення українського республіканського комітету фізкультури та спорту, а також міської влади Маріуполя (тоді Жданова), він приїхав у Донецьку область, щоб розвивати і культивувати водне поло.

З цим завданням Володимир Суханов успішно впорався, заклавши базу всіх блискучих перемог відомої маріупольської команди майстрів, яка 13 разів ставала чемпіоном України і була постійним учасником єврокубків.

Після 2013 року, коли тренер пішов з життя, Маріупольська міська федерація водного поло заснувала щорічний юнацький турнір пам’яті Суханова.

Поділитись

Берлін-2018. Фінали Ткачук і Смелика, досвід для Позднякова, Миколенко, Голєнєвої
Бахмут прийняв змагання з легкої атлетики на честь олімпійської чемпіонки, заслуженого майстра спорт...
По-спортивному відзначили День знань у Бахмуті