2019-02-03

Медальний виступ юнаків Донеччини на турнірі з греко-римської боротьби в Конотопі

2 і 3 лютого в місті Конотоп (Сумська область) відбувся щорічний турнір з греко-римської боротьби серед молодших юнаків, присвячений видатним борцям цього міста. Представники Донеччини спромоглися скласти гідну конкуренцію і здобули нагороди.

Традиційнi змагання збирають у Конотопі найсильніших юних борців України і сусідніх країн. Цього року звання чемпіона у своїх вагових категоріях виборювали 350 спортсменів.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби №1 Краматорської міської ради вибороли три медалі. Чемпіоном у ваговій категорій до 75 кг став Іван Цибанєв, срібними призерами – Олександр Протасов (до 35 кг) і Артем Іскендеров (до 52 кг).

Нагороди турніру вибороли представники Костянтинівського району: Захар Тремба став срібним призером (до 29 кг), Олександр Бударєв – бронзовим призером (до 35 кг).