2017-10-31

На чемпіонаті України з велокросу Данило Білоус здобув «срібло», Іван Андреєв – «золото»

27-29 жовтня у Кропивницькому відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе (крос) в індивідуальній груповій та естафетній гонках. У змаганнях взяли участь 185 спортсменів із 23 команд областей країни.

Донецька область представлена на змаганнях шістьма спортсменами: це Данило Білоус (ОСДЮСШОР – ДВУОР), Микита Колибанцев (ОСДЮСШОР – ДВУОР), Даниїл Нікулін, Іван Андреєв, Тимур Русія, Костянтин Храповицький (ОСДЮСШОР); а також шістьма спортсменами команди ДВУОР м. Бахмут.

У перший день змагань погодні умови були жахливими, сильний дощ та вітер перетворили трасу гонки на болота, але спортсмени мужньо боролися за призові місця і з погодними умовами.

В індивідуальній груповій гонці на 9 км серед юнаків срібну нагороду здобув Данило Білоус (ОСДЮСШОР – ДВУОР). Він очолив гонку і тримав лідерську позицію, але на останньому колі відказали гальма – падіння. Але все ж таки Білоус спромігся фінішувати другим, з великим відривом від третього місця. Інші спортсмени Донеччини фінішували поза межами призової трійки.

У груповій гонці на 5 км серед молодших юнаків переміг Іван Андреєв (ОСДЮСШОР).

В естафетній командній гонці серед чоловіків четверте місце за спортсменами Донецької області у складі: Тимур Русія, Костянтин Храповицький, Даниїл Нікулін, Антон Смоляков. Також четверте місце посіли наші юнаки: Данило Білоус, Микита Колибанцев, Віталій Осипенко, Геннадій Моісеєв.

Спортсмени Донеччини здобули 345 очок у скарбничку області з велоспорту на шосе (крос).