2019-07-29

На змаганнях з триатлону (акватлону) в Черкасах переможцем став наймолодший представник Донеччини – Давид Фіщенко

З 26 по 28 липня в місті Черкаси відбулись змагання серед триатлоністів: чемпіонат України з триатлону (акватлону) серед юніорів та юнаків, всеукраїнські змагання з триатлону «Дитяча триатлонна ліга» (4-й етап), відкритий чемпіонат Черкаської області з триатлону (акватлону).

Донецьку область на цих змаганнях представили шестеро вихованців ОСДЮСШОР з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону.

Двоє представників Донеччини взяли участь у чемпіонаті України з триатлону (акватлону). Микита Васильєв посів 31 місце, Артем Радостєв финішував 40-м.

У всеукраїнських змаганнях з триатлону «Дитяча триатлонна ліга» (4-й етап) взяли участь три спортсмени Донеччини. У категорії 2006 р.н.: Олександр Крушинський – 11 місцес. У категорії 2007 р.н.: Мирослава Метиженко – 10 місце, Данило Васильєв – 8 місце.

Наймолодший учасник Давид Фіщенко взяв участь у відкритому чемпіонаті Черкаської області з триатлону (акватлону) і став переможцем змагань.