2018-03-26

Найспортивніша сім’я Торецька – Деканенки

23 березня у Торецьку, в спортивній залі закладу загальної середньої освіти №20, відбувся міський етап  змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я!».

У змаганнях взяли участь 11 команд, які змагались у трьох естафетах: «Швидкість з м’ячем», «Смуга перешкод», «Флорбол».

За результатами змагань перемогла команда Деканенків (заклад загальної середньої освіти «Художньо-естетична гімназія»).

Друге місце посіла команда Філатових (заклад загальної середньої освіти №9), третє місце посіла команда Лисенків (заклад загальної середньої освіти №21).

Переможців і призерів змагань нагороджено кубками, медалями та грамотами. Команда Деканенків здобула право представити Торецьк на обласних змаганнях, які відбудуться в квітні.