2019-11-26

#OlympicLab у Донбаському державному педагогічному університеті

Протягом останнього часу в Донбаському державному педагогічному університеті, що веде діяльність у місті Слов’янськ, активно працює волонтерський загін студентської молоді. Саме тому, презентуючи молодим педагогам Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab, Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області обрало напрямок «Волонтерство».

Зустріч відбулась 26 листопада в затишному коворкінгу навчального закладу за участю студентів, викладачів та керівництва факультету фізичного виховання ДДПУ на чолі з деканом Олександром Холодним. А почесним гостем став багаторазовий чемпіон світу, переможець та призер Паралімпійських ігор з плавання, Герой України Віктор Смирнов.

Відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора детально розповів присутнім про сутність волонтерської діяльності. Постало безліч питань стосовно застосування волонтерства під час заходів та в повсякденному житті, розвитку волонтерської течії, як географічного поширення, так і підвищення кваліфікації, можливості розвитку, отримання специфічних знань та навичок тощо. Своїм баченням ділилися члени діючого волонтерського загону під керівництвом Лілії Фесенко, викладачі та зацікавлені слухачі. Зі свого боку Віктор Смирнов підтвердив важливість поставленої перед молоддю теми волонтерства, спираючись на власний змагальний та життєвий досвід.

У ході зустрічі були окреслені напрямки і можливості подальшої співпраці та поширення волонтерської мережі на теренах області.

На завершення відбулась фотосесія, а учасників зустрічі заохотили подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником проєкту #OlympicLab.

Налагоджена співпраця між Донбаським державним педагогічним університетом та регіональним Відділенням НОК України дає сподівання на втілення більш масштабних проєктів щодо розвитку та популяризації олімпійського руху в регіоні.

Поділитись

Олександр Чернецький – переможець традиційного турніру на честь Піддубного, Іван Дубровін – срібний ...
Юні боксерки Донеччини здобули 4 «золота» на чемпіонаті України в Івано-Франківську
Бахмут прийняв Кубок Донецької області з легкої атлетики, присвячений пам’яті Станіслава Асоскова