2018-02-01

Покровськ прийняв зональний юнацький чемпіонат України та юніорський чемпіонат області з боксу

23-27 січня на базі спорткомплексу «Металург» у місті Покровськ проходили два боксерських змагання – зональний чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 років народження та чемпіонат Донецької області серед юніорів 2002-2003 років народження.

Почесними гостями на відкритті всеукраїнського заходу стали заступник голови Донецької обласної державної адміністрації, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський, Покровський міський голова Руслан Требушкін, Мирноградський міський голова Олександр Брикалов, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

У рамках зонального чемпіонату України протягом чотирьох днів билися 90 кращих боксерів 2004-2005 років народження з 28 населених пунктів трьох областей: Донецької (55 спортсменів з 15 міст та 1 району), Запорізької (28 спортсменів із 7 міст) та Луганської (11 спортсменів з 5 міст).

За підсумками змагань представники Донеччини отримали 38 медалей (13 золотих, 7 срібних, 18 бронзових), боксери Запорізької області – 22 медалі (4 золотих, 9 срібних, 9 бронзових), Луганщини – 6 медалей (1 золота, 1 срібна, 4 бронзові). Таким чином, у заліку команди регіонів розташувались «за абеткою»: Донецька, Запорізька, Луганська.

Перемоги у своїх вагових категоріях здобули:

– до 35,5 кг – Арсентій Михайлюк (Мирноград, ДЮСШ, тренер Віталій Нешин, Олександр Михайлюк);
– до 37 кг – Максим Голуб (Соледар, ДЮСШ, тренери Георгій Гангалов, Еміль Гангалов);
– до 38,5 кг – Марко Горбачов (Мирноград, ДЮСШ, тренер Віталій Нешин);
– до 40 кг – Єгор Лук’янченко (Краматорськ, ДЮСШ, тренери Олександр Осадчий, Володимир Туфатулін);
– до 41,5 кг – Єгор Валяєв (Покровськ, Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу, тренери Батиралі Карімов, Сухебатор Жигжжавин);
– до 43 кг – Богдан Силенко (Бахмут, КДЮСШ № 1, тренер Олександр Гребенюк);
– до 44,5 кг – Максим Рудик (Маріуполь, КДЮСШ № 3, тренери Олександр Сидоренко, Володимир Рудик);
– до 46 кг – Іван Агапов (Краматорськ, ДЮСШ, тренери Володимир Туфатулін, Олександр Осадчий);
– до 48 кг – Айдер Абдураімов (Мелітополь, Запорізька область);
– до 50 кг – Максим Наумов (Покровськ, Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу, тренери Батиралі Карімов, Сухебатор Жигжжавин);
– до 52 кг – Володимир Камаєв (Бахмут, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, тренери Анатолій Переяслов, Володимир Стратан);
– до 54 кг – Михайло Матусов (Волноваха, Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу, тренер Сергій Лісовін);
– до 56 кг – Олександр Балабін (Кирилівка, Запорізька область);
– до 59 кг – Савелій Супрунець (Бердянськ, Запорізька область);
– до 62 кг – Іван Джура (Добропілля, ДЮСШ, тренер Олександр Миронюк);
– до 65 кг – Давид Рабочий (Сєвєродонецьк, Луганська область);
– до 68 кг – Максим Голуб (Вугледар, ДЮСШ, тренер Юнус Аманмамедов);
– до 72 кг – Ігор Телегін (Добропільський район, ДЮСШ, тренер Павло Івахненко).

Лише по одному учаснику виявилось у вазі до 32 кг – Станіслав Філіпенко (Волноваха, Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу, тренер Сергій Лісовін) та у вазі до 80 кг – Олександр Лисий (Запоріжжя).

Зазначимо, що зональні змагання проходили з метою відбору на чемпіонат України з боксу серед юнаків, що відбудеться в Бердянську Запорізької області 12-18 лютого. Допускатимуть до участі в ньому збірну команду регіону, до якої увійдуть по 2 найкращих боксери у кожній ваговій категорії.

Інші змагання, які проходили паралельно (25-27 січня) у Покровську, – чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів 2002-2003 років народження – зібрали 36 спортсменів з 12 міст: Бахмута, Білозерського, Волновахи, Добропілля, Краматорська, Маріуполя, Мирнограда, Покровська, Родинського, Селидового, Часів Яру, Українська.

У підсумку, в командному заліку місця з першого по третє посіли Маріуполь (68 балів, 5 «золота», 4 «срібла», 1 «бронза»), Добропілля (34 бали, 2 «золота», 1 «срібла», 3 «бронзи») та Краматорськ (24 бали, 3 «золота»). З результатами у вагових категоріях можна ознайомитися за посиланням.

Переможців і призерів змагань нагородили грамотами, медалями та цінними подарунками.

Поділитись

Вітаємо з днем народження!
Відкритий чемпіонат Краматорська з дзюдо на призи Юрія Пшеничного зібрав понад 100 спортсменів
Стрільці Донеччини вдало виступили на чемпіонаті України у Вінниці