2018-05-03

Слов’янськ прийняв чемпіонат Донецької області з бойового самбо

28 квітня у Слов’янську, на базі КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа м. Слов’янськ», відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з бойового самбо серед дітей, юнаків, юніорів і дорослих, в якому взяли участь 85 спортсменів з Донецької, Луганської, Харківської областей.

За результатами змагань відібрано спортсменів, які візмуть участь у чемпіонатах України, що пройдуть у Києві: 4-6 травня – серед молодших та старших юнаків, а також 11-13 травня – серед юніорів та дорослих.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце посіла спортсмени м. Покровськ, друге –  команда м. Слов’янськ, третє – спортсмени м. Сєвєродонецьк.

Слов’янські самбісти – вихованці бійцівського клубу «Тріада» (керівник – Андрій Безуглий) та спортивного клубу «Беркут» (керівник – Ігор Чечинов) – вибороли на чемпіонаті 5 золотих, 6 срібних і 2 бронзові нагороди.

Спортсмени БК «Тріада». «Золото»: Олексій Пучков (18+, до 68 кг), Микола Шмалько (18+, до 74 кг), Денис Кутелія (16-17 років, до 74 кг), Олексій Дятел (11-12 років, до 42 кг), Володимир Вашурін (14-15 років, до 48 кг). «Срібло»: Олександр Марущенко (18+, до 90 кг), Іван Зайцев (14-15 років, до 52 кг), Сергій Єрещенко (14-15 років, до 74 кг), Данило Пилюга (11-12 років, до 42 кг), Ігор Рижонок (16-17 років, до 62 кг). «Бронза»: Давид Баланчевадзе (16-17 років, до 62 кг).

Спортсмени СК «Беркут». «Срібло»: Ілля Жигулін  (вагова категорія 55 кг). «Бронза»: Олексій Жадан (вагова категорія 82 кг).

Кожен з п’ятьох лиманських спортсменів, що представляють Громадську організацію «Клуб бойових мистецтв «Фенікс ДПМ», виборов нагороду. Чемпіонами стали Євген Зубенко і Ілля Лозовий, срібним призером – Артем Квитницький, бронзовими призерами – Вадим Дудка і Сергій Поважний.

За результатами змагань переможців і призерів у вікових та вагових категоріях відзначено грамотами та медалями.